Będzie zabawa… na nowym placu zabaw

naja-szkola-wejherowo-montessori

Nasz plac zabaw dotarł na miejsce! Jeszcze kilka dni i będzie gotowy! Cieszymy się, że dzieci będą miały miejsce do zabawy w sklep, skakania i zjeżdżania, gdy tylko epidemia się zakończy. Pieniądze szkoły zostały dobrze zainwestowane.

Jednocześnie informujemy, że nie zdecydowaliśmy się otworzyć naszej „zerówki” w dniu dzisiejszym. Naszym zdaniem niemożliwe jest tak zorganizować pobyt w placówce, by dzieci nie miały ze sobą kontaktu i nie gromadziły się w skupiskach, jak zaleca Główny Inspektorat Sanitarny. Nadal kontynuowana będzie nauka zdalna, zgodnie z wytycznymi MInisterstwa Edukacji Narodowej.

Z informacji pozyskanych w Urzędzie Miasta Wejherowo, na dzień 6 maja żadna szkoła w Wejherowie nie otworzyła swoich oddziałów przedszkolnych. Natomiast na otwarcie zdecydowało się 11 z 23 niepublicznych przedszkoli w mieście.

Naj plac zôbavóv docar na môl! Jesz kjile dnji ë mdze fardich! Jesmë rôd, że dzecë bãdõ mjałë dze sã bavjic v króm, skakac ë zjeżdżac, kjéj le blós pòszëdło sã skùńczi. Szkòłové pjenjõdze wostałë dobrze zajinvestovóni. Vszëtkjim żëczimë zdrovja! / Życzymy wszystkim zdrowia!