Organizatorzy

Drodzy Rodzice i Dzieci

img

Naja Szkòła jest zupełnie nową placówką, opartą o metody indywidualnego podejścia do każdego powierzonego nam dziecka, rozwój jego talentów oraz wsparcie w obszarach trudności w oparciu o teorię inteligencji wielorakich. Realizować będziemy podstawę programową Ministerstwa Edukacji Narodowej dla szkół dwujęzycznych – polsko-kaszubskich – poszerzoną o dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, warsztaty teatralne dla młodszych dzieci (klasy 1-3) i radiowe dla starszych (klasy 4-8) oraz edukacyjne wycieczki po Kaszubach i atrakcyjne wyjazdy w ramach międzynarodowych wymian możliwych dzięki naszej współpracy z baskijskimi szkołami w Hiszpanii.

Wam i Waszym dzieciom chcemy zaproponować szkołę, w której matematyka będzie wspaniałą przygodą i nikt – ani dziecko, ani rodzic, babcia, czy dziadek – nie będą musieli poświęcać wielu cennych godzin na odrabianie prac domowych! Nasza Szkoła wprowadzi dziecko w świat wiedzy naukowej, kultury i sztuki, przygotuje je do samodzielnego wyboru kierunku dalszej edukacji i aktywnego udziału w życiu społecznym. Będzie to możliwe dzięki Kompetencjom XXI wieku, które dzieci nabywać będą w toku swojego nauczania.

Wspólnie rozwijać będziemy własną tożsamość dziecka i jego dwujęzyczność, co w praktyce oznacza znajomość kilku języków. Płyną z tego nie tylko korzyści praktyczne. Znajomość dwóch języków, a co za tym idzie – dwóch kultur, może dostarczyć Waszemu dziecku także korzyści duchowych, wzbogacić je wewnętrznie. Razem chrońmy więc i rozwijajmy język kaszubski, który jest kluczem do naszego pomorskiego domu i dzięki któremu mamy szansę odkrywać też nowe światy!

Język kaszubski

Zespół Naja Szkòła

img

Dorothy Sanchez

KG Teacher

Discussion about the latest trends in the web and app design

Charles Turner

KG Teacher

Discussion about the latest trends in the web and app design

Henry Foster

Child Psychologist

Discussion about the latest trends in the web and app design

Janet Sanders

Music Teacher

Discussion about the latest trends in the web and app design

Doświadzczenia rodziców

img