Masz pytania?

Zadzwoń! +48 607 155 820

Dwujęzyczność

Rozwijamy umiejętności wielokulturowe ucząc w języku polskim i kaszubskim.

Kompetencje cyfrowe

Uczymy, jak świadomie i twórczo korzystać z technologii.

Edukacja medialna

Jak krytycznie wykorzystywać i tworzyć przekazy medialne.

Umiejętności XXI wieku

Praktyczna wiedza, by odnieść sukces w nowoczesnym świecie.

Własna tożsamość dziecka i jego dwujęzyczność

NOWOCZESNE METODY NAUCZANIA

Znając tylko jeden język, patrzymy na świat w tylko jeden sposób. Poznając inne języki - czynimy nasz świat większym i bardziej otwartym. Otwartość ma ogromne znaczenie w zglobalizowanym świecie, który zmienia się tak szybko dzięki nowym technologiom. Chcemy nie tylko za tymi zmianami podążać, ale je kreować wyposażając nasze dzieci w kluczowe Umiejętności XXI wieku. Realizujemy podstawę programową MEN dla szkół dwujęzycznych - polsko-kaszubskich. Skupiamy się na uczniu i jego predyspozycjach, nie na pracach domowych. Uczymy metodą projektową. Stosujemy kształcenie mieszane i ocenianie kształtujące. Rozwijamy kreatywność, samodzielność i zaangażowanie dzieci. Pomaga nam w tym platforma edukacyjna Google Classroom i Chromebooki. Zajęcia odbywają się w godzinach od 8:45 do 15:20. Drugie śniadania i obiady jemy wspólnie. Świetlica szkolna jest czynna od 6:45 do 8:45 oraz od 15:20 do 17:00.

Indywidualne nauczanie

Chromebooki dla uczniów

Blog NAJA SZKÒŁA

Wiosenna flora i fauna aż się do nas śmiała

To béł pò prôwdze słuńcowi tidzeń. Jaż sã chcalo bùten bëc, jak naje dzecë z klas ë I. W Kãpinie, kòl lesyństwa „Mùza”, òni so mielë razã ze szkólnyma plasticzno-rodowé warkòwnie zrobioné. Zymkòwô flora ë faùna jaż sã do nas tak ùsmiewała. Gdy mowa o zajęciach plastycznych czy przyrodniczych, to najlepiej wyruszyć w teren. Mogły

Czytaj

Naje dzecë lubią plastikã

Nie lubi chtos malënków? Naje dzecë lubią! Plastikã ë technikã òne mają ze szkólną Agnesą Tréder. Czy ktoś nie lubi malować? Nasze dzieci lubią! Plastykę i technikę prowadzi z nimi nauczycielka Agnieszka Treder.

Czytaj

Nasz adres

84-200 Wejherowo
ul. Przemysłowa 20 A