Plan dnia Naja Szkòła

Carpe diem, czyli "Chwytaj dzień"!

Zajęcia dydaktyczne trwają od 8:45 do 15:20. Godzin lekcyjnych nie odmierzają dzwonki, lecz możliwości skupienia uwagi przez dzieci. Dlatego podczas zajęć staramy się jak najczęściej zmieniać otoczenie dydaktyczne i metody oraz robić krótkie przerwy aerobowe na dotlenienie. Świetlica poranna otwarta jest od 6:45, świetlica popołudniowa funkcjonuje do godz. 17:00.

Wspólne drugie śniadanie

O 9:30 wspólnie jemy drugie śniadanie. Śniadaniówki nie powinny zawierać słodyczy. Do picia wystarczy naturalna woda niegazowana.

Język angielski - zakres poszerzony

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi hendrerit elit turpis, a porttitor tellus sollicitudin atnceptos himenaeos.

The kids learn to read & write after learning to speak and listen actively

• Sed egestas lectus eget urna faucibus feugiat.
  • Vivamus porttitor massa quis sapien vulputate, eget consequat ligula
  • Pellentesque consectetur ante sed nisi lacinia, quis fringilla neque
  • Sed sit amet ipsum sed nunc ultrices cursus.
E
Zakres poszerzony

Edukacja cyfrowa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi hendrerit elit turpis, a porttitor tellus sollicitudin at. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

E
Phasellus dictum lacus

Edukacja medialna

Achievement

Spoken Language Activities

Written Language Activities

Identify Sounds in Spoken

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Podstawa programowa

Klasa 1 @ Naja Szkòła

The Pedagogy of Childcare

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Kidsworld Creche Center 85%
Junior KG 70%
Senior KG 70%
Primary School 60%