Profilaktyka zdrowotna

Zdrowy styl życia

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Edukacja żywieniowa

Zdrowe odżywianie się

Zdrowe obiady i wspólne drugie śniadania to podstawa. W szkole i podczas lekcji terenowych nie spożywamy napojów gazowanych, wód smakowych, ani przekąsek i słodyczy pod żadną postacią. Drugie śniadanie powinno być zapakowane w pudełko śniadaniowe.

Nie ma złej pogody

Aktywność fizyczna

Na każdej przerwie, bez względu na pogodę, wychodzimy na dwór. Czas po zakończeniu zajęć dydaktycznych, uczniowie klas I-III spędzają na grach i zabawach na świeżym powietrzu. Odpowiednia ilość tlenu ma olbrzymie znaczenie dla rozwoju dzieci.

The kids learn to read & write after learning to speak and listen actively

• Sed egestas lectus eget urna faucibus feugiat.
    • Vivamus porttitor massa quis sapien vulputate, eget consequat ligula
    • Pellentesque consectetur ante sed nisi lacinia, quis fringilla neque
    • Sed sit amet ipsum sed nunc ultrices cursus.
    Nawyki prozdrowotne

Walczymy z próchnicą

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi hendrerit elit turpis, a porttitor tellus sollicitudin at. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Przeciwdziałanie uzależnieniom

Szkoła bez smartfonów

Na terenie szkoły, podczas lekcji terenowych i wyjazdów integracyjnych nie używamy smartfonów.

Achievement

Spoken Language Activities

Written Language Activities

Identify Sounds in Spoken

Parents Testimonials

Kids @ Kidsworld Creche

The Pedagogy of Childcare

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Kidsworld Creche Center 85%
    Junior KG 70%
    Senior KG 70%
    Primary School 60%