Witamy w Klubie Rodzica

naja-szkola-wejherowo-klub-rodzica

Dziś rozpoczęliśmy w Naji Szkòle tegoroczne Kluby Rodziców. Te spotkania w gronie rodziców naszych uczniów będą zaczynały się zawsze od 20 minutowego wykładu o kulturze, języku lub nowoczesnej edukacji. Później przewidzieliśmy czas na rozmowę o szkolnych sprawach, a na koniec będzie okazja do indywidualnych rozmów z nauczycielami.

Ten pierwszy Klub zaczął się od opisania kaszubskiej przestrzeni dawniej i w teraźniejszości. Dziękujemy rodzicom za wszystkie poruszone przez nich sprawy. Naszym nauczycielom – wychowawcom dziękujemy za ich opiekę nad naszymi uczniami.

CSB
Dzisô më zãczanë v Naji Szkòle latosé Klubë Starszich. Ne najé pòtkanja v karnje starszich najich wucznjóv mdõ sã vjedno zaczinãnë wod 20 minútovéwo vikladú wo kùltúrze, jãzëkù abò mòderni edukacje. Pózni je czas na pògôdanjé wò szkòłowëch spravach, a na kùńc mdze leżnosc do jindividúalnëch pògôdk ze szkólnimë. Nen pjerszi Klub zaczõn sã wod wopjisanjô kaszëbskjéwo rëmù przódë ë dzis dnja. Dzëkùjemë starszim za vszëtkjé rëszoné przez njich spravë. Najim szkólnim – vëchòvjivôczóm bógzaplac za jich starã wo najich wucznji.

About Author

Related posts

naja-szkola-wejherowo-montessori

Będzie zabawa… na nowym placu zabaw

Nasz plac zabaw dotarł na miejsce! Jeszcze kilka dni i będzie gotowy! Cieszymy się, że dzieci będą miały miejsce do zabawy w sklep, skakania i zjeżdżania, gdy tylko epidemia się zakończy. Pieniądze szkoły zostały dobrze zainwestowane. 🙂 Jednocześnie informujemy, że nie zdecydowaliśmy się otworzyć naszej „zerówki” w dniu dzisiejszym. Naszym...

Więcej
naja-szkoła-wejherowo-nauka-zdalna

Nauka zdalna przedłużona do 24 maja

Taka wiadomość nadeszła z Ministerstwa Edukacji Narodowej: 🤔 Szanowni Państwo Dyrektorzy, Informuję, że do 24 maja br. została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Regulacje w tym zakresie zostały ujęte w nowelizacji rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej. Dodatkowo opublikowaliśmy dziś harmonogram egzaminów. Egzamin ósmoklasisty zostanie przeprowadzony od 16...

Więcej
naja-szkola-wejherowo-montessori

Tęsknimy za naszymi uczniami

Autorkami tego obrazka w oryginale są Eliza i Kalina z trzeciej klasy, od których dostaliśmy go w prezencie. Teraz darujemy go Wam – z kilkoma słowami dla nas ważnymi .  Autorkama negò wobrôzka v woriginale są Eliza i Kalina z trzëcé klasë, wod chtërnëch ma wo dosta v darënkù....

Więcej