Zajęcia z robotyki i programowania

naja-szkola-wejherowo-lego-boost

Najpierw nauczyła się nauczycielka Patrycja Marszewska, a teraz uczy innych. Tak to jest.  zajęcia z robotyki i programowania.

Nôprzód szkólnô Patricjô sã naùczëla, a tere wona wuczi jinëch. Tak to je.  Zajmë z robòtikji ë programòvanjéwo. 💪

 

About Author

A. Jablonsczi

Doktor nauk humanistycznych w dziedzinie językoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim. Działacz społeczny, dziennikarz i pisarz. Starosta pucki (1998-2009) i prezes Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego (2004-2010). Pomysłodawca Radia Kaszëbë. Współzałożyciel Stowarzyszenia Osób Narodowości Kaszubskiej „Kaszëbskô Jednota”.

Related posts

naja-szkola-radio-kaszebe-ferie-2019

Radio Kaszëbë, chillout i uniwersytet

Radio Kaszëbë i chillout po obiedzie… Tak mieli ci młodsi półkoloniãci. Ci starsi mogli sobie o takich przyjemnościach tylko pomarzyć. 😉 Oni biegali od rana po uniwerku w Gdańsku i wyrabiali kilometry. Architektura, sztuka, nauka – Gracjana Pòtrëkùs im to prezentowała… Mówią, że nawet się im podobało – a co mieli...

Więcej