Otwieramy Naja Szkòła

W sobotę, 2 września, oddajemy do użytku budynek przy Przemysłowej 20 A, w którym mieści się  startująca dwa dni później Prywatna Szkoła Podstawowa NAJA SZKÒŁA. Serdecznie zapraszamy na uroczystość otwarcia o godzinie 12.00. Będzie to okazja do poznania szkolnej kadry, rodziców i dzieci, które rozpoczną w NAJI SZKÒLI historyczny dla nas rok szkolny 2017/2018.

Przez minione trzy miesiące organizatorzy NAJI SZKÒLI skupiali się równolegle na czterech aspektach związanych z tym projektem: rejestracji placówki i uzyskaniem dla niej praw szkoły publicznej, doborem wykwalifikowanych nauczycieli, adaptacji pomieszczeń niezbędnych do prowadzenia nowoczesnej szkoły oraz rekrutacją uczniów, która wciąż trwa i przewidziana jest do 30 września.

Miasto Wejherowo wpisało NAJĄ SZKÒŁÃ do rejestru szkół w dniu 21 sierpnia na podstawie wydanej dwa tygodnie wcześniej pozytywnej opinii Pomorskiego Kuratora Oświaty, w której stwierdza się, iż szkoła spełnia wymagania niezbędne do uzyskania uprawnień szkoły publicznej. Z kolei wyremontowane pomieszczenia uzyskały pozytywne opinie Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Powiatowego Państwowego Inspektora Sanitarnego w Wejherowie, a także zgodę Wydziału Architektury Starostwa Powiatowego.

About Author

Related posts

naja-szkola-wejherowo-edukatorzy-montessori

Jest moc! Nasza drużyna 2021/22

Najwyższy czas pochwalić się nauczycielami i nauczycielami pomocniczymi, którzy w roku szkolnym 2021/22 uczą w Naji Szkòli! Jest moc!!! Czas nôvëższi na pòchvôlenjé sã szkólnima ë pòmòcama szkólnëch, co v szkòlovim roku 2021/22 mdõ wuczëlë v Naji Szkòli! Je mòc!!! Podobne

Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rating*