Eksperci od edukacji w Naja Szkòła

W piątk 8 gòdnika Nają Szkòłã wizytowałë Renata Mistôrz z Ceńtrum Edukacje Szkólnëch w Gduńskù ë dr. Adéla Kòżëczkòwskô z Jinstitutë Pedagógiczi Gduńsczégò Ùniwersytetu. Jesmë rôd, że më mòglë gòscëc w Naji Szkòle persónë tak mòcno dlô kaszëbsczi edukacje zasłużoné.

W piątek 8 grudnia Nają Szkòłã wizytowały Renata Mistarz z Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku i dr Adela Kożyczkowska z Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego. Cieszymy się, że w Naji Szkòle mogliśmy gościć osoby zasłużone dla edukacji kaszubskiej.

Òdjimczi/Zdjęcia R. Mistarz