Żegnaj ósma klaso – egzamin z nami

naja-szkola-egzamin-osmoklasisty-wejherowo

Poświadczone zostało, że Klasa VIII swój egzamin dobrze zdała – Je pòsvjôdczoné, co 8 klasa svój egzam bëlno zda!

Podpisanie stosownych zaświadczeń Komisji MEN, w asyście sekretarki Klaudii Kleina, było pierwszą czynnością Hanny Ellwart w roli dyrektorki szkoły.

Pani Hania jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, kierunku nauczanie wczesnoszkolne z językiem angielskim oraz studiów z zakresu zarządzania oświatą. Uczyła do tej pory w przedszkolu w Gdańsku, w San Martin w Peru oraz w International School of Gdansk.