Wszyscy jesteśmy Rycerzami Remusa

W Naji Szkòle më mielë pasowanié szkòlôków z I klasë na Ricerczi ë Ricerzów. Przë leżnoscë wszëtcë më òstalë doparlączony do szkòlowi jednotë. Jesmë terô Remùsowima Ricerzama!

W Naji Szkòle mieliśmy pasowanie uczniów I klasy na Rycerki i Rycerzy. Przy okazji wszyscy zostaliśmy włączeni do szkolnej wspólnoty. Jesteśmy teraz Rycerzami Remùsa!

Nasze pierwsze Pasowanie na Rycerzy Remusa odbyło się 10 XI 2018 roku. Uczestniczyło w nim 11 uczniów klasy I. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w Galerii.