naja-szkola-radio-kaszebe-ferie-2019

Radio Kaszëbë i chillout po obiedzie… Tak mieli ci młodsi półkoloniãci. Ci starsi mogli sobie o takich przyjemnościach tylko pomarzyć.  Oni biegali od rana po uniwerku w Gdańsku i wyrabiali kilometry. Architektura, sztuka, nauka – Gracjana Pòtrëkùs im to prezentowała… Mówią, że nawet się im podobało – a co mieli mówić przed profesorkami z pedagogiki Adelą Kożyczkowską i Marią Szczepską-Pustrkowską! 😂

Radjo Kaszëbë ë pò pôlnjú chillout… Tak mjelë ti młodszi półkòlonjiscë. Ti starszi mòglë blós sobje wo takjich vigòdach rojic.  Wonji bjegalë wod rena pò wunjiverkù v Gdúnjskù ë kjilométrë vërôbjalë. Architektúra, kùńszt, nôùka – jima to Gracjana Pòtrëkùs przedstôvjala… Gôdajõ, że navëtka sã jima vjidzalo – kò co mjelë gadac przed profesórkamë z pedagògjikji Adelõ Kòżëczkòvskõ ë Maria Szczepska-Pustkowska🤣

About Author

Related posts

naja-szkola-wejehrowo-polkolonie-zimowe

Pólkolonie zimowe w Naji Szkòłë

Styczeń 2020 r. już się zbliża. Zapraszamy na ferie w Mieście (Wejherowie)! Dwa turnusy: 13-17 stycznia i 20-24 stycznia. Dla najmłodszych to dobra okazja do nabrania doświadczeń w samodzielnym spędzaniu dnia poza domem i budowania pewności siebie. Wszystkim oferujemy fachową opiekę, inspirujące warsztaty, rozwój przez zabawę, spędzanie czasu w...

Więcej