Radio Kaszëbë, chillout i uniwersytet

naja-szkola-radio-kaszebe-ferie-2019

Radio Kaszëbë i chillout po obiedzie… Tak mieli ci młodsi półkoloniãci. Ci starsi mogli sobie o takich przyjemnościach tylko pomarzyć.  Oni biegali od rana po uniwerku w Gdańsku i wyrabiali kilometry. Architektura, sztuka, nauka – Gracjana Pòtrëkùs im to prezentowała… Mówią, że nawet się im podobało – a co mieli mówić przed profesorkami z pedagogiki Adelą Kożyczkowską i Marią Szczepską-Pustrkowską! 😂

Radjo Kaszëbë ë pò pôlnjú chillout… Tak mjelë ti młodszi półkòlonjiscë. Ti starszi mòglë blós sobje wo takjich vigòdach rojic.  Wonji bjegalë wod rena pò wunjiverkù v Gdúnjskù ë kjilométrë vërôbjalë. Architektúra, kùńszt, nôùka – jima to Gracjana Pòtrëkùs przedstôvjala… Gôdajõ, że navëtka sã jima vjidzalo – kò co mjelë gadac przed profesórkamë z pedagògjikji Adelõ Kòżëczkòvskõ ë Maria Szczepska-Pustkowska🤣

About Author

Related posts

naja-szkola-wejherowo-nauczanie-zdalne-chromebook-covid19

9. tydzień nauki on-line

Czy dajecie radę? 🙂 Rozpoczął się 9 tydzień nauki na odległość. Uczniowie, nauczyciele, dyrektorka – wszyscy bardzo ciężko pracowali w ostatnim czasie. Gdyby ktoś nie wiedział, to w Naji Szkòle nauczanie on-line prowadzone jest od poniedziałku do piątku, każdego dnia, od 9.00 do 14.00. Chrombooki, do których każde dziecko ma dostęp...

Więcej