Bezpieczeństwo COVID-19

Pandemia COVID-19

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej i wprowadzaniem nowych zasad bezpieczeństwa w związku z objęciem całego kraju strefą czerwoną – 24 października 2020 r. uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych objęci zostają nauczaniem zdalnym18 stycznia wznowione zostają zajęcia stacjonarne dla klas I-III, wychowawczo-opiekuńcze w ramach świetlicy oraz przedszkolne. Od 13 marca klasy I-III pracują w trybie nauczania hybrydowego.

naja-szkoła-wejherowo-covid-19-bezpieczenstwo

Nauczanie zdalne

Klasy IV-VIII uczą się zdalnie zgodnie z obowiązującym planem zajęć. Korzystamy z platformy Google Classroom oraz pakietu narzędzi G Suite dla Szkół i Uczelni.

Google Chromebook

Pracujemy na Chromebookach, które obsługują aplikacje „przeglądarkowe”, nie obciążając sprzętu i użytkowników. Szybko się uruchamiają i dobrze radzą sobie ze słabym internetem..

Zapobieganie i przeciwdziałanie COVID-19 na terenie Naja Szkòła

18 stycznia

Zajęcia stacjonarne I-III

Edukacja wczesnoszkolna Montessori realizowana jest w formie stacjonarnej zgodnie z planem zajęć. Działa również świetlica – od 7:00 do 8:45 oraz od 15:00 do 17:00.

18 stycznia

Oddział Przedszkolny

Przedszkolaki i „zerówka” realizują zajęcia mnotesoriańskie w formie stacjonarnej zgodnie z planem zajęć. Działa również świetlica – od 7:00 do 8:45 oraz od 15:00 do 17:00.

Najważniejsze zalecenia sanitarne

Kronika @ Naja Szkòła